Ārdurvis

Kaski ārdurvis tiek dizainētas ar konstrukciju, kas atbilst arī ziemeļu laikapstākļiem. Tāpēc mēs savām ārdurvīm piešķiram ilgāko garantiju tirgū – 12...

Kaski ārdurvis tiek dizainētas ar konstrukciju, kas atbilst arī ziemeļu laikapstākļiem. Tāpēc mēs savām ārdurvīm piešķiram ilgāko garantiju tirgū – 12 gadu formas garantija vērtnēm, 10 gadu stikla garantija, 5 gadu funkcionālā garantija durvīm un tām pievienotajai furnitūrai, kā arī 5 gadu garantija pret ražošanas defektiem.

Kaski ārdurvis un to modernais dizains

Kaski ārdurvju dizains ir daudzpusīgs un progresīvs. Rāmis pastiprināts ar saplāksni, dubultas īpaši platas blīves, trīskārša virsmas apstrāde, četras nerūsējošās eņģes un izolējošs stikla elements. Kaski ārdurvis tiek veidotas sākot no sliekšņa līdz pat gatavam produktam. Sliekšņi atbilst lietošanas prasībām un iztur lielu nodilumu. Šī ir ārdurvju kvalitāte, ko Kaski vēlas jums piedāvāt.

Klasisks vai moderns dizains Jūsu mājām?

Kaski ārdurvis ir izgatavotas ne tikai kvalitatīvi, bet arī veidotas tā, lai tās būtu daļa no arhitektūras un ainavas. Jūs varat izvēlēties, piemēram, Kaski Classic sērijas durvis, kas veido klasisku un elegantu izskatu vai Kaski Design koka vai krāsotas ārdurvis, kas ir īpaši piemērotas kā mūsdienu arhitektūras papildinājums un individuāla izskata veidotājs. Kaski durvju klāstā jūs noteikti atradīsiet ārdurvis, kas vislabāk atbilst jūsu mājas izskatam un arhitektūrai.

Ārdurvju drošība standarta aprīkojumā

Labs dizains ir ne tikai skaists izskats un košums, jo arī ārdurvīm jābūt izturīgām un drošām. Kaski ārdurvīm standarta aprīkojumā ir pretuzlaušanas eņģes un regulējama pretplāksne. Ja nepieciešams, varat arī papildus iegādāties speciālus “pret-zādzību” stieņus durvīm.

Citas ārdurvju īpašības

Lielākā daļa Kaski durvju kolekcijas produktu ir pieejami arī kā ugunsdrošas un skaņas izolācijas durvis. Standarta ārdurvju stikls parasti ir matēts stikls jeb – “crepi stikls”, taču ir pieejams arī “satīna” un caurspīdīgs stikls.

Divas ārdurvju kolekcijas

Kaski ir divas dažādas ārdurvju kolekcijas: Kaski Classic un Kaski Design. Starp tām Jūs varat atrast piemērotas ārdurvis katrai mājai.

         Rādt vairāk
   

Meklēt