Sānu durvis ar HDF virsmu

VLA2/VLK2

Krāsas

Balta NCS S 0502-Y
Pieejamas arī citās krāsās no RAL un NCS krāsu kataloga

HDF virsma, pastiprināta ar alumīnija loksni. Durvju konstrukcija izgatavota no garumā saaudzētas priedes, kombinācijā ar saplāksni. Kopējais biezums 62mm, Termo durvju biezums 86mm. Virsma ar dekoratīvu gravējumu ārpusē, gluda iekšpusē.

Eņģes

Regulējamas pretuzlaušanas eņģes.

Blīvējums

Dubultais blīvējums.

Izolācija

EPS polistirols.

Durvju kārba

Garumā saaudzēta, krāsota bezzaru priede.

Durvju kārbas izmēri

115mm, 130mm un 170mm.

Slieksnis

Bērzs ar alumīnija priekšējo malu un aizsarglīsti.

Kaski durvis tiek ražotas, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un tikai rūpīgi atlasītus un pārbaudītus materiālus. Durvju ražošanas process ir izstrādāts tā, lai tas būtu pēc iespējas videi draudzīgāks.

Durvju konstrukcija ir izgatavota no garumā saaudzētas priedes, kombinācijā ar saplāksni. Standarta konstrukcijas kopējais durvju biezums ir 62 mm, Thermo durvīm 86 mm. Polistirols EPS darbojas kā izolācija.

Kārba (54 mm) izgatavota no garumā saaudzētas, krāsotas bezzaru priedes, kas krāsota atbilstoši klienta izvēlētajam tonim. Slieksnis izgatavots no bērza ar alumīnija priekšējo malu un aizsarglīsti (38 x 123 mm.)

Atveramajās sānu durvīs ir 4 pretaizdzīšanas eņģes ar regulējamu augstumu un sāniem, 3 gab. Sānu durvīs, kuru izmērs ir zem 2050 mm un 2 gab., kuru izmērs ir zem 1890 mm.

Kārbas dziļumi:
115 mm, 130 mm un 170 mm (automātiski, atbilstoši blakus esošajām durvīm).

Modelis VLA2- atverams, VLK2- fiksēts.