Garāžas durvis

Silverstone

Krāsas

Balta NCS S 0502-Y
2-krāsas
Pieejamas arī citās krāsās no RAL un NCS krāsu kataloga

HDF virsma, pastiprināta ar alumīnija loksni. Durvju konstrukcija izgatavota no garumā saaudzētas priedes, kombinācijā ar saplāksni. Kopējais durvju biezums 62 mm. Virsma ar dekoratīvu gravējumu ārpusē, gluda iekšpusē. Pieejamas arī bez dekoratīvā gravējuma, t.i., ar gludu virsmu abās pusēs.

Eņģes

Regulējamas pretuzlaušanas eņģes.

Slēdzene

Standarta aprīkojumā - ASSA 8765. Papildus uz virsmas uzstādīts fiksators AHFI 014, kas paredzēts dubultdurvju bloķēšanai.

Blīvējums

Blīvējums durvju vērtnē.

Izolācija

EPS polistirols.

Durvju kārba

Garumā saaudzēta, krāsota bezzaru priede.

Durvju kārbas izmēri

115mm

Slieksnis

Bez sliekšņa.

Garāžas durvis no Kaski kolekcijas ir augstas kvalitātes un iztur pat Ziemeļvalstu mainīgos laikapstākļus un smago ikdienas lietošanu. Durvis ir stilīgas un papildina garāžas izskatu.

Garāžas vārtu ar HDF virsmu standarta krāsa ir balta, virsmas apstrāde ir trīskārša. Citas krāsu iespējas ir pieejamas pēc pieprasījuma.

Kaski durvis tiek ražotas, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un tikai rūpīgi atlasītus un pārbaudītus materiālus. Durvju ražošanas process ir izstrādāts tā, lai tas būtu pēc iespējas videi draudzīgāks.

Trīskāršā virsmas apstrāde garantē labāku mitruma izturību un kvalitāti krāsas virsmai. Durvju ar HDF plātņu virsmu standarta krāsa ir balta, citas krāsas ir pieejamas pēc pieprasījuma.

Durvju aizvērējs Dorma TS83

ASSA 523 durvju bremze

Aizsargplāksne (nerūsējošais tērauds vai matēts alumīnijs)

ASSA 6696 matēta/hromēta

ASSA 6696 (brūns)

ASSA 6696 (misiņš)

ASSA 6638 matēta / hromēta

ASSA 6638 (brūns)

ASSA 6638 (misiņš)

Stokholma

Amsterdama

Kopenhagena