Darba iespējas

Mums kopā izdodas!

SIA Kaski ir plašs un mūsdienīgs durvju ražošanas uzņēmums Latvijā – Milzkalnē. Ja vēlies būt daļa no mūsu komandas, piesakies! No Tevis sagaidām pašiniciatīvu, vēlmi mācīties, dzīvespriecīgu attieksmi un komandas garu. Ar šo recepti mums kopā izdosies. Vari atstāt mums atvērtu pieteikumu, kurā pastāsti par savām prasmēm un darba pieredzi. Brīvas formas pieteikumu rakstiet pievienotajā veidlapā vai arī varat pievienot pieteikumu un CV. Zemāk jūs atradīsiet mūsu šobrīd aktuālās vakances.

Pieteikties darbā

  • Motivācijas vēstuli variet arī pievienot kā pielikumu zemāk
  • Atļautie formāti: doc, docx, pdf
    Accepted file types: doc, docx, pdf, Max. file size: 40 MB.
  • Atļautie formāti: doc, docx, pdf
    Accepted file types: doc, docx, pdf, Max. file size: 40 MB.

Kaski kā darba devējs

Uzņēmumā Kaski tiek novērtētas tradicionālās galdniecības prasmes. Ražošanā mēs augstu vērtējam roku prasmes, uzticamību un apņemšanos sasniegt kopīgus mērķus. Piemēram, Kaski koka durvju ražotāji ir patiesi savas jomas eksperti – profesionāļi, kuri ne velti lepojas ar savu darbu.

 

Darba attiecības Kaski ir lielākoties ir ilgstošas, tāpēc mūsu komanda ir saliedēta un draudzīga. Mēs vēlamies arī turpmāk būt pie mums strādājošo profesionāļu uzticības cienīgi.

 

Vari atstāt mums atvērtu pieteikumu, kurā pastāsti par savām prasmēm un darba pieredzi. Brīvas formas pieteikumu rakstiet pievienotajā veidlapā vai arī varat pievienot pieteikumu un CV.